mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes240
mod_vvisit_counterVčera365
mod_vvisit_counterTento týždeň1321
mod_vvisit_counterMinulý týždeň20615
mod_vvisit_counterTento mesiac25200
mod_vvisit_counterMinulý mesiac16292
mod_vvisit_counterSpolu2942432

Kto je online

Máme  hostí: 31  pripojení
Úvod Súťaže
Súťaže
ANIMOFEST 2018 PDF Tlač Email
 

SÚKROMNÁ STREDNÁ UMELECKÁ ŠKOLA ANIMOVANEJ TVORBY vás srdečne pozýva na Animofest 2018 - 13. ročník Medzinárodného festivalu animovaných filmov stredných škôl  21.6.2018 o 9 00 hod.

Čítať ďalej...
 
Súťaž študentských krátkych filmov PDF Tlač Email
human world Každoročný filmový festival o ľudských právach this human world (thw) opäť organizuje Súťaž študentských krátkych filmov o ľudských právach 2018 pod záštitou Informačnej služby OSN (UNIS) Viedeň a Vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) v Rakúsku v spolupráci so školami v Maďarsku, Rakúsku, Slovensku a Slovinsku.
Čítať ďalej...
 
Festival AZYL - medzinárodný festival minútových a päťminútových filmov PDF Tlač Email
 
Festival Azyl bol spustený 22. februára 2018, kedy organizátori sprístupnili prihlasovanie, tvorcovia môžu svoje diela zaregistrovať až do 15. mája 2018. Hlavné ceny udelí medzinárodná porota, ktorej členovia budú zástupcami krajín Vyšehradskej štvorky. Filmy budú po ich prihlásení prostredníctvom online formulára priebežne zverejňované na webovej stránke festival.azyl.sk. Termín pre ukončenie prihlasovania filmov je 15. mája 2018. Divácke hlasovanie bude následne spustené 16. mája 2018 a prebiehať bude do 15. júna 2018.
 
Medzinárodná výtvarná súťaž PDF Tlač Email
Medzinárodná výtvarná súťaž Ministerstvo školstva SR v spolupráci so Základnou umeleckou školou v Považskej Bystrici organizuje medzinárodnú súťaž cez internet o účasť na umeleckej dielni. Propozície súťaže
 
Best In Design PDF Tlač Email
zlin design week Best In Design je súťaž pre mladé talenty v oblasti designu, ktoré sa neboja výziev a majú kreatívneho ducha. Súťaž je súčasťou Zlin Design Weeku a je určená jednotlivcom aj kolektívom autorov z radov mladých designérov do 30 rokov. V rámci celej akcie sa súťaží v štyroch kategóriách:
Čítať ďalej...
 
Ďalšie články...
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 Ďalší > Koniec >>

Strana 1 z 2