generic propecia comprar viagra generico, viagra generico precio Úspechy našich študentov
Úvod Úspechy študentov
Úspechy našich študentov  PDF  Tlač  Email
rok 2016
Natália Horváthová Textilná tvorba 2015 1. miesto v kategórii dekoratívne predmety s prácou stolová lampa „My “(sublimačná tlač).
rok 2015
Šimon Dúbrava Kruhy na vode 2014 cena ÚĽUV
Martina Labdová Kruhy na vode 2014 čestné uznanie
rok 2014
Miriam Vejová IV. ročník fotografickej súťaže Liptovský Hrádok vo fotografii 2014:Téma A1: Krásy Liptovského Hrádku – Čaro odrazu Grang Prix Cena spol. WEGA LH
Miriam Vejová IV. ročník fotografickej súťaže Liptovský Hrádok vo fotografii 2014:Téma A3: Šport v Liptovskom Hrádku čestné uznanie
Miriam Vejová VIII. ročník bienále fotografickej súťaže Liptov vo fotografii 2014: téma B1: Liptov mladým objektívom čestné uznanie
Rebeka   Benčeková Slovenský pohár rok 2014 – lodná trieda „Vaurien“ 1. miesto
Rebeka Benčeková Česko-Slovenský pohár rok 2014 – lodná trieda „Vaurien“ 2. miesto
súťaž Oděv a textil Liberec 2014

Stredné školy – Taková – taková jsem já

2. miesto - Vzor, ktorý nás vystihuje - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (54 bodov)

3. miesto - Madeira - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (53 bodov)

4. miesto - Made in London - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (52 bodov)

6.-7. miesto - Multikultura - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (48 bodov)

       - Ideálna žena - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (48 bodov)

8.-9. miesto - Pruhovaná vibrácie - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (45 bodov)

10.-11. miesto - Woman in white - Škola úžitkového výtvarníctva, Ružomberok (43 bodov)

Michaela Gregorcová medzinárodná súťaž Módny návrhár 2014 3. miesto
Andrea Pašková Majstrovstvá kraja študentov SŠ v atletike – Martin 5. miesto v skoku do výšky - 135cm
Radovan Knieža Majstrovstvá kraja študentov SŠ v atletike – Martin 3. miesto  v behu na 100m – 11,7 s. - rekord školy
Michaela Gregorcová Celoslovenská súťaž stredoškolákov a vysokoškolákov – Módny návrhár – september 2013 3. miesto
kolektív 6 žiačok Celoslovenská súťažná výstava neprofesionálnej tvorby Textilná tvorba 2013 – september 2013 –  1. miesto v kategórii Úžitkové predmety (skupina A) – kolekcia Pončo a pelerína (6ks)
Michaela Obšitošová AMFO 2014 – krajské kolo 1. miesto
Mária Šímová AMFO 2014 – krajské kolo 2. miesto
Simona Lomnická AMFO 2014 – krajské kolo 1. miesto
Nikoleta Muchová Amna Awards professional 2013 – celoslovenská súťaž 1. miesto
Martina Labdová JUNIOR DESIGN FEST Bratislava 2014 ocenenie
Radim Straka Tvorba grafického návrhu na pohár pre kultúrny uzol v Bratislave –  KC ocenenie
Lucia Kudličková Magická záhrada 1. miesto
Lucia Dunajová Regionálna súťaž Trojruža 1. miesto
Jakub Knor Regionálna súťaž Trojruža 2. miesto 
Daniel Matula Regionálna súťaž Trojruža cena poroty
David Ferenčík krajské kolo olympiády ANJ 3. miesto
rok 2013
Ema Stasová Cesty za poznaním minulosti viac
Ivana Mojšová
Mária Beňová
Lucia Dunajová
Livia Sojčáková
Daniel Matula
Okresná literárno-výtvarná súťaž  Trojruža 1. miesto
2. miesto
3. miesto
3. miesto
1. miesto
Kristína Kandríková
Monika Voláková
Ivana Mojšová
Figurálna kresba 2013 viac
Barbora Tatarková
Martin Babic
Kruhy na vode 2012 viac
Monika Voláková
Daniela Krnáčová
Martin Žúbor
Svet na tvoj obraz - súťaž vyhlásená internetovým portálom www.fandom.sk viac
rok 2012
Ivana Mojšová
Kristína Kandríková
Dominika Malovecká
TEENDESIGN 2012

viac

Monika Voláková
Martin Žúbor
Daniela Krnáčová
Svet na Tvoj obraz

viac

Ivana Mojšová Súťaž "Zem je len jedna"

ocenenie
viac

Adriana Dubovcová Súťaž stredoškolských esejí 2012

3. miesto
viac

Alžbeta Vakulová
Júlia Jurinová
Mária Furielová
Módna línia mladých 2012 3. miesto
viac
rok 2011
Radim Straka profil študenta, ktorý sa venuje STREETART-u viac
Monika Voláková Figurálna kresba 2011 - celoslovenská súťaž čestné uznanie
Kristína Kandríková Figurálna kresba 2011 - celoslovenská súťaž 1. miesto
Branislav Glejtek Fašiangová strelecká súťaž zo vzduchových pušiek organizovaná CVČ Elán v spolupráci so športovým streleckým klubom Hrboltová 1. miesto
Školské kolo Hviezdoslavovho Kubína

POÉZIA
1. miesto: Adriana Dubovcová
2. miesto: Michaela Obšitošová
3. miesto: Kristína Šmeringajová

PRÓZA
1. miesto: Nina Tarasovičová
2. miesto: Lívia Sojčáková
3. miesto: Nikola Krempaská

CUDZIE JAZYKY
1. miesto: Magdaléna Schnürlová (nemecký a anglický jazyk)
2. miesto: Michaela Gregorcová (ruský jazyk)
3. miesto: Petra Škutová (ruský jazyk)

rok 2010
Marek Černý 2.C
Magdaléna Schnürlová 2.C
Olympiáda v nemeckom jazyku postup do krajského kola
Dominika Weissová 4.D Olympiáda v anglickom jazyku postup do krajského kola
Rabada, Breyerová, Varga, Šlencová Kruhy na vode 2010 účasť na výstave
Terézia Andrisová 3.B
Katarína Chválová 3.B
Play Energy - módna súťaž, Miláno, Taliansko postup do finále
postup do finále
Zuzana Hrubošová
Beata Capková
Hry s umením, Poprad 2010 1. miesto
1. miesto
Leona Smržová 1.P
Jana Farbáková 1.P
Terézia Omastová 4.B
Rexona Crystal "Trúfni si na čiernu" postup do finále
Barbora Gruchalová 3.B
Lucia Laková 1.P
Módna línia mladých, Prešov 2010 2. miesto
Katarína Paľová Festival "Sami dla sebie" postup do finále
Lucia Laková 2.P
Silvia Jančová
Výtvarné Alternatívy 2010 1. miesto
3. miesto
rok 2009
Katarína Blahútová,
Monika Homolová
Dajme šancu slnku (projekt "Odpad náš každodenný") 3. miesto
Katarína Blahútová Cena mládeže za rozvoj 2008/2009 - AFRIKA V CENTRE ZÁUJMU - ľudský rozvoj
www.dyp2008.org
postup do medzinárodného finále
Marta Škerková Magická záhrada - výstava svetelných objektov 1. miesto
Monika Vencelová Magická záhrada - výstava svetelných objektov 2. miesto
Zuzana Šlencová Textilná tvorba 2009 - kategória Šperk a odevný doplnok 1. miesto
Peter Klempa Textilná tvorba 2009 - kategória Šperk a odevný doplnok 2. miesto
Jana Vašková Textilná tvorba 2009 - kategória Hračka z textilu 1. miesto
Barbora Klimeková Textilná tvorba 2009 - kategória Hračka z textilu 2. miesto
Alexandra Breyerová Textilná tvorba 2009 - kategória Úžitkové predmety 2. miesto
Jakub Janíček Textilná tvorba 2009 - kategória Úžitkové predmety 3. miesto
Andrea Záskalanová Textilná tvorba 2009 - kategória Úžitkové predmety čestné uznanie
rok 2008
Zuzana Hrubošová Prague Fashion Games 3. miesto
Barbora Vartíková GREEN DESIGN 2. miesto
rok 2007
Tatiana Holienková,
Stanislava Svrčková
Hry s umením 2. miesto
Tatian Holienková,
Lucia Gašparidesová
Hry s umením 1. miesto
Ján Ďurina Prague Fashion Week postup do finále
Zuzana Hrubošová Prague Fashion GAmes finálová osmička
Barbora Vartíková Mladý módny tvorca 3. miesto
Andrea Pojezdálová Mladý módny tvorca 1. miesto
Natália Boboková Textilná tvorba 2007 - kategória Šperk a odevný doplnok 1. miesto
Michaela Kuniaková Textilná tvorba 2007 - kategória Šperk a odevný doplnok 3. miesto
Juraj Kahan Textilná tvorba 2009 - kategória Úžitkové predmety 2. miesto
Valéria Kleinová Textilná tvorba 2007 - kategória Úžitkové predmety 3. miesto
rok 2006
Andrea Pojezdálová,
Lucia Gašparidesová,
Matej Zaťko
Zlatá fatima Junior 2. miesto
Barbora Vartíková Zlatá Fatima - junior 1. miesto
Natália Boboková,
Michaela Citterbergová,
Jakub Janíček,
Peter Klempa,
Petra Kochanová,
Dominik Lešňovský,
Lucia Pálešová,
Ľuboslava Pytelová,
Monika Švecová,
Martin Žištiak
Kruhy na vode 2. miesto

5. miesto Andrea Pašková v skoku do výšky - 135cm Martina Labdová